MM-DSC-005
Nowy
Zestaw 2 sztuk wytrzymałych zawieszek silikonowych.
Zawieszka zabezpiecza gryzaki, smoczki oraz inne małe zabawki przed spadaniem i ubrudzeniem.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 39,00 |
| EAN | 5060679072376 |
| KOD CN | 4014 9000 00 |
| Materiał | Silikon spożywczy |
| Zgodny z normą | EN 12586:2007 |
| Design | in England |
| Waga | 26 g |
| Waga z opakowaniem | 48 g |
| Wymiary | 19 x 3 x 1 cm |
| Opakowanie | Blister |
| Wymiary opakowania | 17,8 x 101,7 x 1,6 cm |
Możliwość mocowania do łóżeczka, wózka czy fotelika samochodowego.
Produkty silikonowe Matchstick Monkey są łatwe do mycia w zmywarce lub sterylizatorze.
Wykonane z certyfikowanego silikonu spożywczego, wszystkie produkty są wolne od BPA dzięki czemu są bezpieczne bo nie zawierają szkodliwych substancji ropopochodnych zawartych w plastikach.
W zestawie:
Zalety:
Ochrona:
Materiały:
Wymiary: 19 x 3 x 1cm
Użytkowanie:
PAMIĘTAJ !!! DLA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA TWOJEGO DZIECKA
Smoczek uspokajający wyprodukowany w Danii wg...
Smoczki BIBS INFINITY ANATOMICAL to smoczki...
Designerskie i bardzo funkcjonalne silikonowe...
Smoczek BIBS COLOUR SYMMETRICAL to smoczek...
Przepiękna torebeczka dla Młodej Damy. Styl,...
Pojemnik śniadaniowy z wkładem chłodzący i...
Wodoodporny śliniak fartuszkowy z długim...
Miękkie i przyjemne w dotyku pieluszki wykonane...
Gryzaki Matchstick Monkey to kompletne...
Zasypianie w świetle księżyca pozwoli...