MM-B-SSG-002
Nowy
Zabawa w wodzie to multi-sensoryczne doznania dla wielu Maluszków.
Aby kąpiel trwała dłużej warto zabrać do wody zabawki, które polubi Maluszek.
Zjeżdżalnia z 3 silikonowymi piłeczkami, które mają wizerunek zwierzątek: małpki, lwa i żyrafy, to dobry pomysł również na rozwój koordynacji oko-ręka.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 99,00 |
| EAN | 5060679072000 |
| KOD CN | 4014 9000 00 |
| Wiek | 1+ |
| Certyfikaty | CE / EN-71 |
| Design | in England |
| Waga | 147 g |
| Waga z opakowaniem | 320 g |
| Opakowanie | --- |
| Wymiary opakowania | 24,2 x 27,5 x 7,2 cm |
Zestaw zabawek do kąpieli: zjeżdżalnia z 3 silikonowymi piłeczkami.
Każda piłeczka jest jak małe zwierzątko: lew, małpka i żyrafa.
Chwyć piłeczkę i połóż na górze zjeżdżalni. Piłeczka spadnie do wody, wydając charakterystyczne -plum - plam co może rozśmieszyć Maluszka.
Taka zabawa ćwiczy również zdolności chwytania oraz koordynacji ruchowej oko-ręka.
Wiek: 12 m+
Zestaw zawiera:
Zalety:
Ochrona:
Materiał:
Wymiary:
Użytkowanie:
PAMIĘTAJ !!! DLA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA TWOJEGO DZIECKA
Miękkie i przyjemne w dotyku prześcieradło do...
Nasze cudowne klipsy z reniferami to najsłodszy...
ChooMee 2 PACK Red/Purple SoftSip Uniwersalny...
W magicznym świecie, niedaleko naszego, żyją...
Ekskluzywna zawieszki do smoczków BIBS Pacifier...
Pierwsza silikonowa szczoteczka sensoryczna do...
Przepiękne cieplutkie nauszniki zimowe dla...
Elegancka opaska do włosów dla Młodej Damy....
Smoczek uspokajający wyprodukowany w Danii wg...
Przepiękne ręcznie wykonane spinki do włosów....