GBG106
Nowy
Antypoślizgowe rajstopki do raczkowania i nauki chodzenia zapewnią Maluszkowi dodatkową ochronę i pomogą poczuć się pewniej kiedy będzie stawiał pierwsze samodzielne kroki.
Dzięki silikonowym elementom na kolanach i podeszwach stóp dziecko czuje się pewniej i stabilniej.
System antypoślizgowy wspiera naukę chodzenia i jest zalecany przez ortopedów podczas stawiania pierwszych kroczków.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 88,90 |
| EAN | 5712736001071 |
| Wiek | 0.6+ |
| Rozmiar | 74-80 |
| Materiał | 75% Cotton, 20% Polyamide, 5% Elastane |
| Design | in Denmark |
| Produkcja | Made in Europe |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Głębokość | 4 cm |
GoBabyGo to pierwsza firma na świecie, która rozpropagowała wśród Mam korzystanie z rajstopek i skarpetek z systemem antypoślizgowym.
Aby sprostać wymogom jakościowym i oczekiwaniom Mam, firma szyje swoje produkty w Europie.
Pełna kontrola procesu produkcji daje gwarancje że finalny produkt będzie najlepszy, co potwierdzają opinie zadowolonych Mam.
,,Nie uciskają'' ,,Miękkie i przyjemne w dotyku'' ,,Najlepsze, bo warstwa antypoślizgowa nie spiera się po pierwszym praniu'' - to tylko niektóre z opinii Mam o produktach marki GoBabyGo.
Jakość PREMIM dla każdego.
ROZMIAR: 74-80 cm
WIEK: 6-12 m-cy
MATERIAŁ:
BEZPIECZĘŃSTWO
PIELĘGNACJA
CERTYFIKATY
WAŻNE !


























Przepiękny lunchbox termoizolacyjny, która...
Ciepłe, antypoślizgowe skarpetki wykonane z...
Smoczek BIBS COLOUR SYMMETRICAL to smoczek...
Bambusowe antypoślizgowe skarpetki zapewnią...
Bambusowe antypoślizgowe skarpetki zapewnią...
Ciepłe, antypoślizgowe skarpetki wykonane z...
Wieża dwustronna wielofunkcyjna z grzechotką,...
Antypoślizgowe rajstopki do nauki chodzenia...
Przepiękne ręcznie wykonane spinki do włosów....
Smoczek uspokajający wyprodukowany w Danii wg...