9401107
Nowy
Ekskluzywna zawieszki do smoczków BIBS Pacifier Braid w klasycznym stylu retro to propozycja dla stylowej i wymagającej Mamy.
Produkt dla tych, którzy chcą połączyć funkcjonalność z pięknym wzorem pasującym do ulubionego smoczka BIBS.
Pasek wykonany z organicznej BIO bawełny.
Dostępna w kolorach Nordic.
Zawieszka pasuje do wszystkich smoczków marki BIBS.
Produkt Anty Alergiczny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 79,90 |
| EAN | 5713795220823 |
| Materiał | Produkt wielomateriałowy |
| Zgodny z normą | EN 12586+A1:2011 |
| Design | in Denmark |
| Waga | 14 g |
| Waga z opakowaniem | 34 g |
| Opakowanie | Kartonik |
| Wymiary opakowania z EURO zawieszką | 20 x 7,7 x 1,3 cm |
SKŁAD
UŻYTKOWANIE
OSTRZEŻENIE
DLA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA TWOJEGO DZIECKA
WAŻNE !
Ciepłe, antypoślizgowe skarpetki wykonane z...
Śpiworek oddychający Boucle do wózka i fotelika...
BIBS Couture to najbardziej ekskluzywny smoczek...
BIBS Couture to najbardziej ekskluzywny smoczek...
Projektor światła to pokoju dziecinnego w...
Elegancka klasyka to najlepsze określenie...
Elegancka klasyka to najlepsze określenie...
Smoczek uspokajający wyprodukowany w Danii wg...
Przepiękne ręcznie wykonane spinki do włosów....
Smoczki BIBS INFINITY SYMMETRICAL to smoczki...