9401103
Nowy
Ekskluzywna zawieszki do smoczków BIBS Pacifier Braid w klasycznym stylu retro to propozycja dla stylowej i wymagającej Mamy.
Produkt dla tych, którzy chcą połączyć funkcjonalność z pięknym wzorem pasującym do ulubionego smoczka BIBS.
Pasek wykonany z organicznej BIO bawełny.
Dostępna w kolorach Nordic.
Zawieszka pasuje do wszystkich smoczków marki BIBS.
Produkt Anty Alergiczny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 79,90 |
| EAN | 5713795220786 |
| Materiał | Produkt wielomateriałowy |
| Zgodny z normą | EN 12586+A1:2011 |
| Design | in Denmark |
| Waga | 14 g |
| Waga z opakowaniem | 34 g |
| Opakowanie | Kartonik |
| Wymiary opakowania z EURO zawieszką | 20 x 7,7 x 1,3 cm |
SKŁAD
UŻYTKOWANIE
OSTRZEŻENIE
DLA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA TWOJEGO DZIECKA
WAŻNE !
Pierwsza na świecie antykolkowa butelka...
Eleganckie cieplutkie nauszniki zimowe dla...
Zestaw śliniaków silikonowy z kieszonką z...
Wesołe gryzaki sensoryczne ze szczoteczką...
Smoczek BIBS COLOUR ANATOMICAL to smoczek...
Silikonowa podkładka na stół dla dzieci z...
Antykolkowa duńska szklana butelka dla...
Produkty silikonowe Nuuroo zostały wykonane...
Ekskluzywny pojemnik na 3 smoczki BIBS Pacifier...
Zestaw silikonowych łyżeczek z kolekcji...