9401248
Nowy
Ekskluzywny zestaw 2 szt. organicznych muślinowych pieluszek dla niemowląt BIBS MUSLIN CLOTH 100% ORGANIC COTTON to propozycja dla stylowej i wymagającej Mamy.
Wykonane są z najzdrowszej i najdelikatniejszej dla wrażliwej skóry Noworodków tkaniny jaką jest organiczna BIO bawełna.
Delikatne, przewiewne, dostępne w kolorach Nordic.
Zestaw 2 sztuk.
Produkt Anty Alergiczny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 69,00 |
| EAN | 5713795219315 |
| Wiek | 0+ |
| Materiał | 100% BIO bawełna organiczna |
| Design | in Denmark |
| Produkcja | Made in Denmark |
| Waga | 2 x 80 g |
| Waga z opakowaniem | 170 g |
| Wymiary | 70 x 70 cm |
| Opakowanie | Torebka foliowa |
| Wymiary opakowania | 19,5 x 13,5 x 5,0 cm |
Ekskluzywne organiczne pieluszki BIBS MUSLIN CLOTH 100% ORGANIC COTTON to propozycja dla stylowej i wymagającej Mamy.
Wykonane są z najzdrowszej i najdelikatniejszej dla wrażliwej skóry Noworodków tkaniny jaką jest organiczna BIO bawełna.
Dzięki temu są najlepszym z możliwych naturalnym materiałem do otulania bardzo wrażliwej skóry Noworodków i Wcześniaków.
Oddychające właściwości włókien czystej, organicznej BIO bawełny zapewniają naturalną regulację temperatury ciała Niemowlęcia, gwarantując optimum komfortu cieplnego,
Organiczne pieluszki z BIO bawełny są nadzwyczajnie delikatne w dotyku.
Dodatkowo każde pranie powoduje, iż pieluszki stają się bardziej delikatniejsze i milsze w dotyku.
Produkt antyalergiczny - nie uczula.
ZESTAW
ZASTOSOWANIA
Produkt antyalergiczny - nie uczula.
WYMIARY
SKŁAD
UŻYTKOWANIE
Przed pierwszym użyciem produkty należy wyprać.
WAŻNE !
Smoczek uspokajający wyprodukowany w Danii wg...
Przepiękny termiczny ochraniacz na szklane...
Antykolkowy smoczek silikonowy o wolnym...
Zadbaj o to, by Twoje maleństwo już od...
Przepiękne ręcznie wykonane spinki do włosów....
Przepiękne ręcznie wykonane 4 gumki do włosów....
W trosce o środowisko Carl Oscar opracował...
Antypoślizgowe rajstopki do chodzenia zapewnią...
Przepiękna torebeczka dla Młodej Damy. Styl,...
Przepiękne ręcznie wykonane 4 gumki do włosów....