Meiko Milk Monster - Strażnik Mleka

B01MXDW70C

Nowy

Meiko Milk Monster - Strażnik Mleka to nowatorskie rozwiązanie pozwalające zachować maximum wartości odżywczych i bioaktywnych żywego mleka Mamy.

Wiek: 0+

Wymiary: 70 x 60 x 40 mm

Więcej szczegółów

Opis

Sugerowana cena sprzedaży PLN84,99
EAN797776187706
Wiek0+
MateriałProdukt wielomateriałowy
Designin England
ProdukcjaMade in China
Wysokość6 cm
Szerokość7 cm
Głębokość4 cm
Waga40 g
OpakowaniePudełko plastikowe
Wymiary opakowania22.5 x 9.7 x 5.1 cm
Gwarancja2 lata

Więcej informacji

Urządzenie pomaga określić optymalny czas przydatności żywego mleka Mamy do spożycia z zachowaniem maximum wartości odżywczych i bioaktywnych.

Dzięki zastosowaniu fluorescencyjnego elementu w kształcie butelki odnajdywanie butelek z pokarmem Mamy podczas nocnych karmień jest proste i intuicyjne. Dodatkowo wyświetlacz posiada podświetlany ekran ułatwiający sprawdzenie danych.

Zalety stosowania Milk Monster

 • informuje o optymalnym terminie przydatności mleka Mamy
 • pomaga zachować maximum odżywczych i bioaktywnych składników mleka Mamy
 • zapobiega problemom żołądkowym i jelitowym u Noworodków i Niemowląt
 • zapobiega biegunkom o etiologii bakteryjnej
 • zapobiega kolkom o etiologii bakteryjnej
 • zapobiega stratom mleka Mamy
 • zapobiega podaniu przeterminowanego mleka Mamy
 • pasuje do wszystkich butelek dostępnych na rynku
 • elementy świecące w ciemności ułatwiają lokalizację butelki podczas nocnych karmień
 • przypominają o kolejnym karmieniu

Milk Monster powstał z potrzeby chwili jak to zazwyczaj bywa w przypadku genialnych wynalazków. Mama czwórki niemowląt potrzebowała określić dokładnie czas karmienia oraz oznakować butelki przypisane każdemu z dzieci. Ponieważ po karmieniu piersią całej czwórki nadal w piersiach posiadała pokarm, ściągała go i przechowywała.

Mleko Mamy jest najlepszym pokarmem dla Maluszka aby pomóc we wzroście i rozwoju.

Mleko Mamy to naturalna bioaktywna szczepionka zgodna immunologicznie.

Mleko Mamy to mieszanina złożona z antyciał. żywych komórek, bakterii oraz innych substancji chroniących Niemowlę przed infekcjami. Niektóre ze składników odżywczych oraz antybakteryjnych tracą swe bioaktywne właściwości podczas przechowywania.

Antybakteryjne właściwości mleka Mamy pozwalają zachować je świeżym czyli żywym. Żywe komórki i antyciała zawarte w mleku przeciwdziałają rozwojowi niekorzystnych bakterii w jelitach Maluszka, a zarazem utrzymują bioaktywne mleko świeże podczas przechowywania.

PAMIĘTAJ

 • Zamrażanie mleka Mamy powoduje niszczenie żywych komórek odpowiedzialnych za wzmocnienie systemu odpornościowego Niemowlęcia.
 • Najlepszą temp. do przechowywania mleka Mamy [mając na uwadze zachowanie wszystkich bioaktywnych składników] to temp. pokojowa 19 oC - 21 oC.
 • Jakkolwiek żywe mleko w tych warunkach zachowa swoje optymalne właściwości pro zdrowotne jedynie od 4 godz do max 6 godz. Optimum to 4 godziny.
 • Przechowując je w pomieszczeniu o temp. 15 oC możemy wydłużyć czas bioaktywnych pro zdrowotnych właściwości od 10 godz. do 24 godz. max termin spożycia od ściągnięcia z piersi. Optimum to 10 godzin.
 • Przechowując je w lodówce w temp. 4 oC - 10 oC możemy wydłużyć czas bioaktywnych pro zdrowotnych właściwości od 1 do 3 dni max. Optimum to 1 dzień.
 • Przechowując je w lodówce w temp. 1 oC - 4 oC możemy wydłużyć czas bioaktywnych pro zdrowotnych właściwości od 3 do 8 dni max. Optimum to 3 dni.

WAŻNE

 • Nigdy nie podawaj Dziecku mleka przeterminowanego ponieważ wewnątrz mógł nastąpić wzrost bakterii w ilości niekorzystnej dla zdrowia Maluszka.

Milk Monster monitoruje za Ciebie czas bezpiecznego podania Maluszkowi Twojego mleko od chwili ściągnięcia z piersi z zachowaniem jego pełnej bioaktywości.

Urządzenie można stosować również do mleka modyfikowanego.

Milk Monster pasuje do wszystkich rozmiarów butelek.

Obudowę urządzenia można myć w zmywarkach na górnej półce.

Opinie

Napisz opinię

Meiko Milk Monster - Strażnik Mleka

Meiko Milk Monster - Strażnik Mleka

Meiko Milk Monster - Strażnik Mleka to nowatorskie rozwiązanie pozwalające zachować maximum wartości odżywczych i bioaktywnych żywego mleka Mamy.

Wiek: 0+

Wymiary: 70 x 60 x 40 mm

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: