9402260
Nowy
Ekskluzywny organiczny muślinowy kocyk do otulania niemowląt BIBS Muslin Swaddle 100% ORGANIC COTTON to propozycja dla stylowej i wymagającej Mamy.
Wykonany z najzdrowszej i najdelikatniejszej dla wrażliwej skóry Noworodków tkaniny czyli organicznej BIO bawełny.
Delikatny, przewiewny, dostępny w kolorach Nordic.
Produkt Anty Alergiczny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 99,00 |
| EAN | 5713795219421 |
| Wiek | 0+ |
| Materiał | 100% BIO bawełna organiczna |
| Design | in Denmark |
| Produkcja | Made in India |
| Waga | 230 g |
| Waga z opakowaniem | 242 g |
| Wymiary | 120 x 120 cm |
| Opakowanie | Torebka foliowa |
| Wymiary opakowania | 23,0 x 17,0 x 5,0 cm |
Ekskluzywne organiczne otulacze kocyki BIBS Swaddle 100% ORGANIC COTTON to propozycja dla stylowej i wymagającej Mamy.
Wykonane są z najzdrowszej i najdelikatniejszej dla wrażliwej skóry Noworodków tkaniny czyli organicznej BIO bawełny.
Dzięki temu są najlepszym z możliwych naturalnym materiałem do otulania bardzo wrażliwej skóry Noworodków i Wcześniaków.
Oddychające właściwości włókien czystej, organicznej BIO bawełny zapewniają naturalną regulację temperatury ciała Niemowlęcia, gwarantując optimum komfortu cieplnego,
Stosowanie otulaczy z naturalnej organicznej BIO bawełny zapobiega przegrzewaniu się Niemowląt a tym samym redukuje możliwość wystąpienia SIDS.
Organiczne otulacze z BIO bawełny są nadzwyczajnie delikatne w dotyku.
Dodatkowo każde pranie powoduje, iż otulacz staje się bardziej delikatniejszy i milszy w dotyku.
ZASTOSOWANIA
Produkt antyalergiczny - nie uczula.
WYMIARY
SKŁAD
UŻYTKOWANIE
Przed pierwszym użyciem produkty należy wyprać.
WAŻNE !
Smoczki naśladujące naturalne karmienie piersią...
Ekskluzywny zestaw 2 szt. organicznych...
Pieluszki bawełniane Jollein to wielofunkcyjny...
Miękkie i przyjemne w dotyku pieluszki wykonane...
Ekskluzywny pojemnik na 3 smoczki BIBS Pacifier...
Smoczek uspokajający wyprodukowany w Danii wg...
W magicznym świecie, niedaleko naszego, żyją...
Ozdobny śliniaczek z kolekcji duńskiej marki...
Elegancka klasyka to najlepsze określenie...
Silikonowa podkładka na stół dla dzieci z...