MM-B-BSG-019
Nowy
Mała Małpka wsiada do łódeczki i wypływa w swój pierwszy rejs.
Mała łódeczka razem z Małpką Blue typu kiwaczek uprzyjemnią Maluszkowi czas podczas kąpieli.
Będzie pływać na wodzie a zanurzona wypłynie na powierzchnię.
Małpka śmiesznie kiwa się na boki, obraca, kręci i wcale się nie przewraca, kiedy będziesz się nią bawić na podłodze.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 119,00 |
| EAN | 5060679071966 |
| KOD CN | 4014 9000 00 |
| Wiek | 1+ |
| Certyfikaty | CE / EN-71 |
| Design | in England |
| Waga | 196 g |
| Waga z opakowaniem | 300 g |
| Opakowanie | --- |
| Wymiary opakowania | 17 x 21 x 10 cm |
Zestaw zabawek do kąpieli: łódeczka z małą Małpką kiwaczkiem.
Wesoły kształt kiwaczka zachęci do zabawy każdego Malucha.
Kiwaczek nie posiada żadnych otworów poprzez, które woda mogłaby dostawać się do środka.
Rozmiar zabawki został idealnie dopasowany do małych rączek aby mogły ją łatwo uchwycić.
Główka Małpki wykonana jest z silikonu spożywczego zaś podstawa z plastiku.
Łódeczka wykonana została z plastiku.
Zestaw zawiera:
Zalety używania:
Ochrona:
Materiały:
Wiek: 12 m+
Wymiary:
Użytkowanie:
PAMIĘTAJ !!! DLA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA TWOJEGO DZIECKA
Ekskluzywne pudełko na smoczki BIBS Pacifier...
Produkty silikonowe Nuuroo zostały wykonane...
Wielokrotnie nagradzany silikonowy zestaw do...
Ta silikonowa miękka butelka z kolekcji...
Termos próżniowy wykonany ze stali nierdzewnej...
Jak często nie możesz uśpić Pociechy ? Jak...
Przepiękne ręcznie wykonane spinki do włosów....
Drewniany wieszak naścienny w kształcie małego...
Wesołe gryzaki sensoryczne ze szczoteczką...
Przepiękne wodoodporne śliniaczki do utrzymania...