5012216
Nowy
Uniwersalny uchwyt do butelek BIBS, pasuje do wszystkich butelek, szklanych i plastikowych o różnej pojemności.
Lepsza wygoda i samodzielne trzymanie butelki przez dziecko.
Wypróbuj.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 35,00 |
| EAN | 5713795265244 |
| Wiek | 0+ |
| Materiał | Szkło borokrzemowe + silikon medyczny |
| Certyfikaty | EN 14350 |
| Design | in Denmark |
| Produkcja | Made in Denmark |
| Waga | 214 g |
| Waga z opakowaniem | 270 g |
| Opakowanie | --- |
| Wymiary opakowania | 24,25 x 7,8 x 5,9 cm |
| Wymiary opakowania z EURO zawieszką | 26,75 x 7,8 x 5,9 cm |
Elegancka klasyka to najlepsze określenie...
Antykolkowa duńska szklana butelka dla...
Ciepłe, antypoślizgowe skarpetki wykonane z...
Antypoślizgowe skarpetki zapewnią Maluszkowi...
Antykolkowa duńska szklana butelka dla...
Najnowsza kolekcja STUDIO kultowych smoczków...
Przepiękne ręcznie wykonane spinki do włosów....
Antykolkowy smoczek silikonowy o wolnym...
Ciepłe, antypoślizgowe skarpetki wykonane z...
Antykolkowa duńska butelka dla Noworodków i...