5012244
Nowy
Uniwersalny uchwyt do butelek BIBS, pasuje do wszystkich butelek, szklanych i plastikowych o różnej pojemności.
Lepsza wygoda i samodzielne trzymanie butelki przez dziecko.
Wypróbuj.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 35,00 |
| EAN | 5713795265237 |
| Wiek | 0+ |
| Materiał | Szkło borokrzemowe + silikon medyczny |
| Certyfikaty | EN 14350 |
| Design | in Denmark |
| Produkcja | Made in Denmark |
| Waga | 214 g |
| Waga z opakowaniem | 270 g |
| Opakowanie | --- |
| Wymiary opakowania | 24,25 x 7,8 x 5,9 cm |
| Wymiary opakowania z EURO zawieszką | 26,75 x 7,8 x 5,9 cm |
Antykolkowy smoczek silikonowy o wolnym...
Najnowsza kolekcja STUDIO kultowych smoczków...
Antykolkowa duńska szklana butelka dla...
Smoczek uspokajający wyprodukowany w Danii wg...
Zestaw 2 antykolkowych butelek silikonowych...
Zestaw 2 antykolkowych butelek silikonowych...
Ciepłe, antypoślizgowe skarpetki wykonane z...
Ten przepiękny smoczek uspokajający z lateksową...
Antykolkowa duńska butelka dla Noworodków i...
Ciepłe, antypoślizgowe skarpetki wykonane z...