50171231
Nowy
Antykolkowa duńska butelka dla Noworodków i Niemowląt skandynawskiej firmy BIBS.
Widoczna miarka pozwoli szybko przygotować odpowiednią ilość pokarmu.
Wiek: 2 mc+
Pojemność: 270 ml
W zestawie ze smoczkiem z silikonu medycznego. (średni przepływ)
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 49,95 |
| EAN | 5713795265466 |
| Wiek | 0+ |
| Materiał | Szkło borokrzemowe + silikon medyczny |
| Certyfikaty | EN 14350 |
| Design | in Denmark |
| Produkcja | Made in Denmark |
| Waga | 214 g |
| Waga z opakowaniem | 270 g |
| Opakowanie | --- |
| Wymiary opakowania | 24,25 x 7,8 x 5,9 cm |
| Wymiary opakowania z EURO zawieszką | 26,75 x 7,8 x 5,9 cm |
Duńska firma BIBS stworzyła linię najbezpieczniejszych butelek do karmienia Noworodków i Niemowląt.
Celem twórców było przekazanie w ręce mam butelek, które są w zgodzie z ich stylem życia.
Mamy mają do wyboru butelki wykonane ze szkła borokrzemowego lub lekkiego plastiku BPA free, ze smoczkami wykonanymi z silikonu medycznego lub kauczuku naturalanego.
Dzieci mają różne potrzeby ssania i różną intensywność dlatego teraz Mama może wybrać jakiej butelki z jakim smoczkiem użyje.
Różne pojemności butelek pozwolą na wybór butelki dla mniejszych i większych głodomorków.
Wszystkie butelki marki BIBS posiadają trwałe znakowanie pojemnościowe z podziałką celem łatwego przygotowania odpowiedniej ilości pokarmu dla dziecka.
Właściwości butelek BIBS
Zestaw zawiera
Pojemność: 270 ml
Średnica zew szyjki (na górze / mocowanie smoczka): 39 mm
Wymiary: 160 x 53 x 53 mm
Dlaczego warto wybrać smoczek z silikonu medycznego ?
Silikon medyczny przeznaczony jest do kontaktu z żywnością, to materiał bezpieczny, wszechstronnie przebadany, trwały i odporny na wysokie temperatury podczas sterylizacji i wyparzania
Dlaczego warto wybrać butelkę ze szkła borokrzemowego ?
Instrukcja użytkowania ogólna dla butelek BIBS
Instrukcja użytkowania anty kolkowych smoczków z kauczuku naturalnego do butelek BIBS
Antykolkowa duńska szklana butelka dla...
Przepiękne ręcznie wykonane spinki do włosów....
Uniwersalny uchwyt do butelek BIBS, pasuje do...
Smoczek uspokajający wyprodukowany w Danii wg...
Ciepłe, antypoślizgowe skarpetki wykonane z...
Uniwersalny uchwyt do butelek BIBS, pasuje do...
Smoczki naśladujące naturalne karmienie piersią...
Antykolkowa duńska butelka dla Noworodków i...
Smoczek uspokajający wyprodukowany w Danii wg...
Antykolkowa duńska butelka dla Noworodków i...