81343
Nowy
Prostota i elegancja oraz klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS.
Zastanawiasz się, jaką końcówkę smoczka polubi Twoje dziecko? Okrągłą, anatomiczną czy symetryczną?
Wypróbuj je wszystkie w zestawie TRY-IT i wybierz najodpowiedniejszy smoczek dla Twojego dziecka.
Wiek: 0-6 m+
Ilość w zestawie: 3 szt.
Materiał: kauczuk
Produkt Anty Alergiczny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Ilość | Cena | Oszczędzasz |
|---|---|---|
| 30 | 45,89 zł | Do 72,45 zł |
| 60 | 43,47 zł | Do 289,80 zł |
| Sugerowana cena sprzedaży PLN | 69,00 |
| EAN | 5713795249282 |
| KOD CN | 4001100000 |
| Wiek | 0+ |
| Certyfikaty | EN 1400 + A2 |
| Design | in Denmark |
| Produkcja | Made in Denmark |
| Waga | 1 x 6,2 g [COLOUR] + 1 x 6,1 g [COUTURE] + 1 x 6,7 g [SUPREME] + 1 x 8,2 g [DE LUX] |
| Waga z opakowaniem | 82 g |
| Opakowanie | --- |
| Wymiary opakowania | 16,7 x 15,1 x 4,85 cm |
| Wymiary opakowania z EURO zawieszką | 19,2 x 15,1 x 4,85 cm |
Modele smoczków w zestawie TRY IT

Właściwości uspokajających smoczków BIBS:
INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA
OSTRZEŻENIE DLA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA TWOJEGO DZIECKA
W magicznym świecie, niedaleko naszego, żyją...
Smoczek BIBS COLOUR ANATOMICAL to smoczek...
Smoczek uspokajający wyprodukowany w Danii wg...
Miękka i lekka zawieszka pleciona do smoczka...
Smoczki uspokajające wyprodukowane w Danii wg...
Smoczki BIBS INFINITY ANATOMICAL to smoczki...
Smoczek uspokajający wyprodukowany w Danii wg...
Pieluszki bawełniane Jollein to wielofunkcyjny...
Elegancka klasyka to najlepsze określenie...
Elegancka klasyka to najlepsze określenie...