Producenci

Kategorie

Bestsellery

Nowości

Dostawcy

Informacja

Lista produktów producenta: milaniwood

Milaniwood to włoski producent organicznych zabawek dla dzieci. Firma założona została w 1924 roku przez rodzinę Milani zamieszkałą w północnych Włoszech, niedaleko kolebki włoskiego wzornictwa przemysłowego oraz mody, miasta Milano czyli Mediolanu.

WPQB-min.png  WPQGB-min.png 

Projektanci milaniwood inspiracje znajdują w tradycyjnych zabawkach ludowych dodając lub nadając im nowe funkcje poprzez zastosowanie modernistycznego design'u. Rezultatem tych artystycznych działań jest linia nowoczesnych zabawek, które poza funkcją edukacyjno-rozwojową pełni funkcję dekoracyjną w postaci mini dzieł sztuki. Zalety tych funkcjonalnych i edukacyjnych dzieł sztuki doceniają tak dzieci jak i dorośli. Kochają je za wygląd i ich funkcjonalność. 


Zabawki milaniwood to ponadczasowe i uniwersalne w swym zastosowaniu dzieła sztuki o wieloaspektowych możliwościach zastosowań.


Produkty włoskiego producenta milaniwood są przyjazne dla użytkowników oraz środowiska ponieważ wykonuje się je wyłącznie z drewna posiadającego legitymację organicznego pochodzenia i zrównoważonej gospodarki zasobami leśnymi czyli certyfikatu FSC.


Mając na uwadze odpowiedzialność za środowisko naturalne i kurczące się zasoby planety, firma milaniwood wszystkie swoje produkty pakuje w opakowania z przetworzonego w procesie recyklingu papieru oraz bawełny.


Jakość i bezpieczeństwo są priorytetem od ponad 90 lat.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów