Producenci

Kategorie

Bestsellery

Promocje

Nowości

Dostawcy

Informacja

Lista produktów producenta: Matchstick Monkey

Angielskie innowacyjne gryzaki dentystyczne 3D posiadające dodatkową funkcję szczoteczki do masażu rozpulchnionych dziąsełek oraz pierwszą szczoteczka dbająca o uzębienie Maluszka.

WPQB-min.png 

Matchstick Monkey zostało stworzone przez mamę doświadczoną bolesnym problemem ząbkowania pierwszej córeczki.


Chcąc przynieść ulgę Maleństwu, które co 30 min. zanosiło się płaczem związanym z bólem wyrzynających się zębów mlecznych. Nota bene do 3 m-ca życia już były osadzone 3 siekacze, które utrudniały zastosowanie żelów łagodzących ponieważ z każdą próbą naniesienia żelu dochodziło do okaleczenia palca mamy przez siekacze Maleństwa.


Ponieważ na rynku nie ma gryzaków, które również mogłyby pełnić funkcję aplikatora żelów lub past do odległych zakątków obrzmiałych dziąsełek, omijając siekacze i nie urażając zarazem innych miejsc zaognionej śluzówki podczas stosowania gryzaka, powstał pomysł stworzenia produktu, który pomoże innym mamą przejść ten etap rozwoju Niemowlaka w sposób dający ukojenie Maleństwu.


Designe gryzaka został podpowiedziany przez córeczkę, która jest miłośniczką wszystkich małpek. 


Wychodząc z tych założeń powstał idealny gryzak dla Maluszków, który niesie pomoc ich zaognionym dziąsełkom, uśmierza ból i daje odetchnąć mamą.


Dodatkowo może służyć jako pierwsza szczoteczka Maluszka ucząc przyzwyczajeń prawidłowego utrzymywania higieny jamy ustnej Niemowlęcia.


Dlaczego ażur ?


Ażurowy kształt gryzaczka sprawia, że każdy maluszek jest w stanie pochwycić go dłonią niezależnie od położenia gryzaczka. Dodatkowo ramiona małpki zapobiegają zbyt głębokiemu wprowadzeniu główki gryzaczka do buzi co zapobiega zadławieniu się.


Jak działa ?


Dziecko instynktownie chwyta gryzak małpkę za nóżki, sprężysty ogonek lub ramiona i do buzi wprowadza główkę ze specjalnie opracowanymi silikonowymi guzkami/włoskami.


Niektóre dzieci które potrzebują twardszego gryzaka używają ramion ogonka lub nóżek aby złagodzić swędzenie dziąseł.


Wielkim atutem tego gryzaka są wspomniane wcześniej silikonowe guzki/wypustki, na które możemy nałożyć żel przynoszący ulgę w ząbkowaniu, a Maluszek sam rozprowadzi go w miejscach o najbardziej dla niego bolesnych.


Dlaczego silikon ?


Jako rodzice musimy dbać o jak największe bezpieczeństwo Pociechy.


Mając świadomość, że gryzaki oparte na ratyfikatach ropy naftowej nie są w 100% obojętne dla zdrowia Niemowląt, a mowa o wszystkich plastikach stosowanych w chwili obecnej na rynku, nawet tych dopuszczonych z oznakowaniem BPA Free, produkty Matchstick Monkey zostały oparte na silikonie medycznych charakteryzującym się biokompatybilnością a co za tym idzie hipoalergicznymi właściwościami.


Dodatkowo materiał z którego wykonane są Matchstick Monkeys jest eco przyjazny i poasiada certyfikat FDA [amerykańska federalna agencja dopuszczająca żywność i leki do obrotu].


Czyli mówiąc krótko BEZPIECZNIE i BEZ ALERGII.


Zastosowania:


1. gryzak  - faza 1


2. szczoteczka masująca  - faza 2


3. pierwsza szczoteczka ucząca prawidłowych nawyków higieny jamy ustnej Maluszka - faza 3Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 80 elementów