Producenci

Bestsellery

Nowości

Dostawcy

Informacja

Marki Jest 26 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 26 elementów
 • Bioserie TOYS

  Wszystkie zabawki firmy Bioserie TOYS wykonywane są w 100% z roślin... tak, tak, ten niesamowity w 100% "zielony" materiał z którego są produkowane, charakteryzuje się najwyższym bezpieczeństwem i antyalergicznością.

  Produkty Bioserie są w 100% naturalne i w 100% ECO.

  WPQB-min.png  WPQGB-min.png 

 • Bizzi Growin

  Brytyjska marka innowacyjnych i wielofunkcyjnych toreb do wózka z przewijakiem oraz z funkcją oddychającego łóżeczka turystycznego dla Niemowląt do 6 miesiąca życia.

  WPQB-min.png 

 • Eco Viking

  Szwedzki producent bezpiecznych i odpornych na udary butelek szklanych ze szkła boro-krzemianowego. Skandynawski designe połączony z naturalnymi, nietoksycznymi materiałami czyli obojętnym dla zdrowia szkłem i silikonem medycznym, stworzyły butelkę w pełni bezpieczną i pro zdrowotną dla Noworodków i Niemowląt.

  Wszystkie smoczki i butelki firmy Eco Viking pozbawione są szkodliwych i niepożądanych substancji ropopochodnych, które mogą znajdować się w butelkach wykonanych z plastiku.

  Butelki Eco Viking to gwarancja bezpieczeństwa dla Noworodków i Niemowląt.

  Wszystkie butelki produkowane są w Szwecji.

  WPQB-min.png  WPQGB-min.png 

 • FILIBABBA

  Duńska marka organicznych produktów dla Noworodków i Niemowląt wykonana ze 100% organicznej bawełny GOTS, 

  Skandynawski designe oraz wysoka funkcjonalność produktów połączona z najwyższą jakością wykonania to wyznacznik produktów Filibabba.

  WPQB-min.png  WPQGB-min.png 

 • i GENIC

  Włoska marka woreczków antybakteryjnych, antygrzybicznych i antywirusowych. Woreczki eliminują wirusy oraz bakterie m.in. Staphylococcus (gronkowce), Escherechia Coli (bakteria kałowa) czy Klebsiella. Wystarczy włożyć dany przedmiot do woreczka na 15 min. aby unieszkodliwić wirusy i niebezpieczne dla Maleństwa mikroorganizmy.

  WPQB-min.png 

 • Lait Baby

  Lait Baby to Włoska marka PREMIUM ubranek dla Noworodków i Niemowlaków stosująca do produkcji wyłącznie certyfikowane BIO materiały.

  WPQB-min.png  WPQGB-min.png 

 • Little Chick London

  Brytyjska marka produktów dla Noworodków i Niemowląt zapewniających bezpieczny sen Maluszka. Wśród polecanych produktów znajdziemy antyalergiczne oddychających łóżeczek dostawne dla Noworodków i Niemowląt, gwiazdki z nieba z biciem serca Mamy i 11 kołysankami oraz projektorem, wielofunkcyjną antyalergiczną poduszkę bambusową z inteligentnej pianki na czas ciąży, połogu oraz karmienia Maluszka  i wiele innych produktów potrzebnych w pierwszych dniach życia Pociechy.

  WPQB-min.png 

 • Matchstick Monkey

  Angielskie innowacyjne gryzaki dentystyczne 3D posiadające dodatkową funkcję szczoteczki do masażu rozpulchnionych dziąsełek oraz pierwszą szczoteczka dbająca o uzębienie Maluszka.

  WPQB-min.png 

 • Maud N Lil

  Maud N Lil to australijska marka PREMIUM organicznych produktów dla Noworodków i Niemowlaków stosująca wyłącznie naturalne certyfikowane materiały. Produkty marki Maud N Lil posiadają certyfikat GOTS potwierdzający najwyższą dbałość o środowisko naturalne, odpowiedzialność społeczną oraz bezpieczeństwo dzieci.

  WPQB-min.png  WPQGB-min.png 

 • Meiya and Alvin

  Meiya & Alvin jest autorską organiczną i ekologiczną marką PREMIUM powstałą z myślą o Najmłodszych. Wszystkie gryzaki wykonywane są z naturalnego kauczuku Hevea.

  WPQB-min.png  WPQGB-min.png 

   

 • milaniwood

  Milaniwood to włoski producent organicznych zabawek dla dzieci. Firma założona została w 1924 roku przez rodzinę Milani zamieszkałą w północnych Włoszech, niedaleko kolebki włoskiego wzornictwa przemysłowego oraz mody, miasta Milano czyli Mediolanu.

  WPQB-min.png  WPQGB-min.png 

 • Milk Monster

  Brytyjska marka innowacyjnych pomocników do karmienia Milk Monster - Strażnik Mleka to nowatorskie rozwiązanie pozwalające zachować maximum wartości odżywczych i bioaktywnych żywego mleka Mamy.

  WPQB-min.png  WPQGB-min.png 

 • millaminis

  Millaminis to całkowicie nowatorskie czeskie kreatywne zestawy konstrukcyjno-twórcze dla dzieci wykonane ze 100% bezpiecznych dla dzieci materiałów.

  Wszystkie produkty Milaminis produkowane są na terenie EUROPY.

  Jako jedne z niewielu zabawek na rynku europejskim posiadają certyfikację SAFE TOYS

  Certyfikat SAFE TOYS potwierdzający bezpieczeństwo zabawek dla dzieci. WPQB-min.png

 • moba

  Brytyjski producent nowoczesnych, antyalergicznych i antybakteryjnych oddychających koszy Mojżesza dla Noworodków i Niemowląt. Produkty marki moba zmniejszają ryzyko SIDS. Kosz moba rekomendowane są przez położne oraz fundację zapobiegania SIDS u Noworodków i Niemowląt.

  WPQB-min.png  Lullubay Trust

 • oogaa

  Amerykańska marka nietoksycznych zestawów jedzeniowych dla najmłodszych Niejadków wykonanych z biokompatybilnego silikonu spożywczego. Silikon jako jeden z 3 materiałów [szkło borokrzemowe oraz stal chirurgiczna] na świecie nie wchodzi w reakcje z pożywieniem. W związku z powyższym jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów jakie możemy stosować przy karmieniu Niemowląt i Dzieci.

  WPQB-min.png  WPQGB-min.png 

 • organic woodboon

  Z miłości do drewna i dzieci w małej manufakturce projektowane i tworzone są te wspaniałe drewniane arcydzieła sztuki zabawkarskiej.

  WPQB-min.png  WPQGB-min.png 

 • PIX-IT

  Nowatorskie twórczy edukacyjny zestaw do zabawy, nauki i rozwoju intelektualnego dziecka w wieku przedszkolnym i szkolnym.

  Polecany do przedszkola oraz domu (idealny do zastosowań w metodyce nauczania Montessori).

  Zestawy wskazane przez MENSĘ do nauczania przedszkolnego oraz początkowego.

  WPQB-min.png 

Pokazuje 1 - 18 z 26 elementów